, ktoré pridávajú archivované bezpečnostné štúdie tohto webu v boji proti Combat Sports.

Autori, McIntosh a Patton, nedávno napísali ďalší príspevok, ktorý naznačuje, že kvalita čelných strážcov môže významne zmeniť účinnosť, zaznamenaná v novej štúdii s názvom Boxing Headguard Výkon v testoch výrobcu punčov, že „údaje podporujú názor, že súčasní hlavní AIBA môžu môžu AIBA Headguards môžu Hrajte rozhodujúcu úlohu pri minimalizácii rizika otrasov mozgu a povrchového zranenia v boxerskej súťaži a výcviku. “.

Tu je abstrakt štúdie –

Pozadie Papier predstavuje novú laboratórnu metódu na hodnotenie výkonu nárazu v boxe v čele. Táto metóda sa použije na pohľad na účinky čelných strážcov na dynamiku nárazu hlavy a riziko zranenia.

Metódy bol vyvinutý lineárny nárazový orgán a do systému hlavy a krku Hybrid Hybrid III a krku bol dodaný celý rad vplyvu s amatérskym amatérskym amatérskym) schváleným AIBA (Association Internationale de Boxe Amateur). Uskutočnili sa vplyvy pri vybraných rýchlostiach medzi 4,1 a 8,3 m/s. Hmotnosť nárazu bola okolo 4 kg a použilo sa rozhranie obsahujúce semirigidnú „päsť“ s rukavicou.

Výsledky Kontaktné sily výšky boli v rozsahu 1,9–5,9 kN. Rozdiely v akciách nárazu hlavy medzi desiatimi najlepšími hlavnými strážami schválenými AIBA a holým tvarom hlavy v bočných a čeloch boli veľké a/alebo významné. Pri nárazoch s päsťou 8,3 m/s boli indikálne výškové zrýchlenie hlavy pre holé testy hlavy približne 130 g v porovnaní s približne 85 g v nárazoch na čele. V holých nárazoch 6,85 m/s naznačujú, že výškové zrýchlenie uhlovej hlavy boli v rozmedzí 5200–5600 RAD/S2 a takmer polovičné čelným strážcom. Lineárne a uhlové zrýchlenie v 45 ° čele a 60 ° čeľusťové nárazy boli minimalizované čelným strážcom.

Závery Údaje podporujú názor, že súčasní hlavní strážcovia AIBA môžu hrať rozhodujúcu úlohu pri minimalizácii rizika otrasov mozgu a povrchového zranenia v konkurencii a výcviku v boxe.

Aj keď je jedným z faktorov merania dynamiky dopadu, stále existuje spor o tom, či čelné strážcovia spôsobujú menej alebo oveľa viac otrasov. Pre niektoré funkčné protichodné pohľady od bojových športových športovcov Navrhujem prečítanie tohto príspevku od Ben Fowlkes, ktorý zdôrazňuje skúsenosti niektorých bojovníkov s problémami, ako sú sparring partnerov, ktorí zasiahli tvrdšie, keď sa používa pokrývka hlavy, a tiež pocit, že oveľa viac záberov pristáva v dôsledku väčšieho. Target vytvorený s pokrývkou hlavy.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Boxingové rukavice spojené s pokrývkou hlavy našli najlepšiu kombináciu, aby sa minimalizovali otrasové vplyvy na štrajkovanie športového decembra 2012 v „bezpečnostných štúdiách“
Štúdia – Prvý bojovník, ktorý má byť otras, stratí 98% z časového decembra 2020 v „bezpečnostných štúdiách“
Prekrývanie príznakov otrasov a rezu hmotnosti študované v boji SportsApril 12, 2022 v „bezpečnostných štúdiách“

Leave a Reply

Your email address will not be published.