Ahoj ahoj? Dnes sa po zhovievavom popoludní aj na večeru zmenil na môj „podvádzací deň“. Takže zajtra musím zostať na trati (sobota je zvyčajne môj podvádzkový deň). Boo.

Ben, rovnako ako som dnes večer išiel na večeru na počesť nášho 3 -ročného výročia. Pred tromi rokmi sme mali prvé rande? Je zábavné uveriť presne o tom, aké krátke 3 roky sú, avšak presne to, koľko sa v tom čase zmenilo!
Moje najnovšie videá

Môj krásny manžel v Pysch Ward: Memoir – Recenzia knihy
Môj krásny manžel v Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Hodnotenie zvukovej knihy najpredávanejšej spomienky vydanej 2017.

Je to skvelé počúvanie?
Zdieľam rýchle vyhodnotenie knihy ponúkanej pre Audible.

Od Amazonu:

Srdcová, ale nádejná spomienka na mladé manželstvo, ktorá je nanovo definovaná duševnou chorobou, a tiež potvrdzuje silu lásky.

Mark aj Giuliaho život spoločne začal ako rozprávková romantika. Padali ako osemnásť rokov, oženili sa o dvadsiatich štyroch a začali svoj vysnívaný život v San Franciscu čoskoro potom. Keď však Giulia mala dvadsaťsedem, zažila desivú a nepredvídanú psychotickú prestávku, ktorá ju pristála na psychickom oddelení takmer mesiac. Jedného dňa bola dynamická a dobre upravená; Ďalej bola klamná, ako aj samovražedná, presvedčila, že jej páčili sa, ktoré neboli v bezpečí.

Otázka:
Aká kniha alebo podcast teraz počúvaš ??

Čo by som mal počúvať ďalej?!

Odkazy na knihu, ako aj ďalšie hodnotenia sú na runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 31 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 4
01:21

Živý
00:00
08:21
05:31

Išli sme do afganskej reštaurácie Maiwand Kabob, o ktorej sa DailyGoods diskutoval druhý deň. Keď diskutovala o „afganskom“, ako aj „vegetariánsky tanier“, pochopil som, že to musím vyskúšať!

Pochopil som, že dostávam vegetariánsky tanier skôr, ako sa pozriem na menu = jednoduché objednávanie! Mal zemiaky, špenát, ryžu, cícer, tekvicu a vyprážaný baklažán. Mnohé z nich boli pokryté jogurtovou omáčkou. Bohužiaľ, nie som najvýznamnejším fanúšikom jogurtovej omáčky (viem, že blogger rúhanie).

Bolo to skvelé, ale mimoriadne mastné. Napriek tomu (alebo snáď od toho) som sa v tomto jedle skutočne tešil! Myslím, že môžem jesť cícer celý deň. Vlastne som jedol cícer celý deň. Na obed som mal šalát s cícerom a homosom, ako aj na večeru.

Povedal som Benovi, že dnes ráno sme z obilnín, takže som na raňajky nalial misku cíceru, ako aj mlieko? Srandu. Ale to robí hluk ako skvelý nápad …

Rovnako sme kúpili predjedlo baklažánu na začiatok. Bolo to tiež skvelé, aj keď veľmi mastné. Potom, čo som zjedol všetko (zabudol som nechať nejaké pre svojich homie), videl som kaluže oleja. Na mojej druhej tanieri bola vlastne kaluže oleja.

Ale nebojte sa, tento chlieb Tandori bol užitočný na to, aby sa zvýšili ďalšie kalórie, naznačujem šťavy. Mám rád chlieb. Všetok chlieb. Gimme Gimme.

Skôr ma Ben uspokojil v obchodaku. Z kaviarne Nordstrom sme dostali ľadovú mexickú mocha. Úplne to chutilo ako mexická horúca chladná čokoláda! Rovnako ako nie, nemôžeme to získať bez šľahačky, pretože Ben sa páči veci. Zdieľanie nápoja s šľahačkou je však oveľa lepšie ako bez toho, aby som si dal svoje vlastné.

Ben žartoval, že v ňom s najväčšou pravdepodobnosťou mal chilli, ako aj to je dôvod, prečo to bola „mexická“ mocha.

Yum! Ako oficiálny zástupca mexického ľudu môžem overiť, či to chutilo ako horúca čokoláda Abuelita, iba studená.

Na mojej bitke dnes som našiel domácnosť husí, ktorú som sledoval na svojich behoch. Mám ich rád. Existuje veľa fuzzy bitových dojčiat husí, ktoré mi topia srdce?

Dobre, som preč, aby som prešiel trochu vody, ako aj to, ako sa snažím spať. Dnes som veľa jedol a tento víkend sa snažím dostať späť na cestu s ranným behom a zdravým stravovaním.

Spravidla som cez víkendy jedol, takže mojou ťažkosťami na sobotu aj v nedeľu je zostať v pláne! Túžim mi šťastie?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Poštazdieľam

Neustále si ich vyberte:

Moje vianočné túžby zoznam 2021

Moje vianočné túžby zoznam 2021

Moje dovolenkové túžby zoznamy s odkazmi na to, čo je v predaji Cyber ​​pondelok. Koncepty darčekov pre bežec pre vianočné obdobie 2021

Čo som dnes jedol potravinový denník – Tréning Marathon 4

Čo som dnes jedol potravinový denník – Tréning Marathon 4

Čo jem za deň. Potravinový denník, ktorý prevádzkuje blogový tréning 4. Týždeň raňajok, obed, večera, ako aj občerstvenie plus poznámky k

Bostonský maratón v pondelok, avšak online 5K

Bostonský maratón v pondelok, avšak online 5K

Dnes som prevádzkoval Boston Athletic Association Online 5K! Rovnako ako v pondelok maratón, je to technicky 5k pondelok … avšak t

Deň maratónskeho tréningu 1 – Video Denník?

Deň maratónskeho tréningu 1 – Video Denník?

Začnite maratónsky tréningový denník. Deň 1 skontrolujte po mojom dlhodobom horizonte. Beh, ako aj recept každodenné aktualizácie na nasledujúcich 90 dní

Orange Region Fair 5K závodná diskontná sadzba a školiaci plán 5K

Orange Region Fair 5K závodná diskontná sadzba a školiaci plán 5K

Ahoj! Ak sa vám páči beh, rovnako ako jesť toľko, ako by ste mali premýšľať o tom, že prevádzkujte 5k, ako aj na veľtrh … Majte na pamäti L

Ben dostal koronavírus

Ben dostal koronavírus

Život s niekým, kto dostal Covid19 – Čo sa stalo? Moje výsledky testov Covid19. pravdivé pocity z toho, že musia

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.