Keď hovoríme o opustení Las Vegas – videli ste ten film? Ben, rovnako ako som to nedávno chytil. Hovorte o Downerovi.

Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónskeho výcviku 3
Marathon Training Video Diary – Deň 3. Spustenie denníka Skontrolujte s Run Eat Opere

Viac videí

0 sekúnd po 51 sekundách

Nahor
Cestovanie Jane Review
08:01

Živý
00:00
08:21
00:51

Dnes ráno sme neochotne opustili Las Vegas. Trochu som sa vyrazil z postele, aby som sa vytiahol 3 míle na bežiacom páse. Môj členok bol v poslednej dobe neuveriteľne veľmi tesný. Myšlienky ??

Zostali sme v Luxore, pretože je to najlacnejšie miesto na pásme, ktoré nie je v BFE.

Som pokazený, že sme sa nedostali do bazéna, keď sme tu boli. Predpoklad, že sa musíme vrátiť, rovnako ako to! Sakra

Zhromaždili sme naše veci a zamierili sme do Starbucks na rýchle raňajky.

Moja cestovná myšlienka č. 1 na šetrenie peňazí, ako aj ich udržiavanie trochu zdravšie, je priniesť baggies obilnín. Kúpte si trochu mlieka od spoločnosti Starbucks, rovnako ako máte raňajky.

Pridal som hŕstku orechov, aby som zostal tiež!

Raňajky sú moje preferované jedlo, takže to nerobím každé ráno, ale snažte sa aspoň vyhnúť jedlu, keď alebo dvakrát mimo mesta.

Potom sme sa vrátili späť do Kalifornie. Je zvláštne, že sme obaja chceli jazdiť, ale Ben sa však stal prvou zmenou.

V „Normal Life“ – Ak nebežím, jesť. No, ak nebudem šoférovať, jesť. (Všimnite si vzor?) Moja mama mi dala tieto vegetariánske čipy na farmárskom trhu. Stále sú vyprážané/solené, ako aj nie sú zdravé, sú však 100x oveľa lepšie ako zemiakové lupienky, neuveriteľne silné a svieže. Láska.

Normálne má hnací dom z Las Vegas hroznú premávku. Ale vzhľadom na to, že ideme v utorok, doteraz to bol hladký výlet.

Trvalo nám menej ako 45 minút, kým sme sa vrátili do Kalifornie <3 Naša zastávka na obed bola Panera <3 Dostal som šalát Strawberry Poppyseed s celou bagetou obilia. Fantastické všetko ‘kolo. Je to úžasné, rovnako ako som presvedčený, že má oveľa viac ako 300 kalórií, pretože je tak džem plný ovocia, pekanových orechov a kuracieho mäsa. Čoskoro sa vrátim na ešte jedného - ahoj, je to sezónne! Získajte to, kým je horúco! Rovnako som ukradol kúsok Benovej čiernej fazuľovej polievky. Toto je moja obľúbená. Teraz som doma, ale smeroval som priamo do svojej bežiacej skupiny! Dúfam, že mi po dychu nemôžu zapáliť alkohol. Vidíme sa neskôr Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Neustále sa rozhodnite pre tieto: 10 najlepších obrázkov z Boston Marathon Weekend Day 1 10 najlepších obrázkov z Boston Marathon Weekend Day 1 Boston Marathon víkendová rekapitulácia. Zábava z Boston Marathon Expo, Food, Surface Line, Run, ako aj hotel. BAA 5K Race a stretnite sa rock n roll Las Vegas rock n roll los Angeles Marathon Polovica 10k 5k diskont rock n roll Las Vegas rock n roll los Angeles Marathon Polovica 10k 5k diskont Ahoj!! Mám pre vás dva nové kódy diskontnej sadzby! Tu je kód diskontnej sadzby pre Rock N Roll Los Angeles Race október, ako aj Beh na ostrove Marco Florida 2021 Beh na ostrove Marco Florida 2021 Kde bežať na ostrove Marco Island Florida. Prevádzka nápadov na cestovanie a letné výlety na pláži. Florida Run Blog a Nápady na cestovanie, ako aj príbehy zo dovolenky v San Franciscu trikNápady na avel, ako aj príbehy zo dovolenky v San Franciscu Nápady na cestovanie zo San Francisca. Cestovné vyznania z mojej letnej dovolenky, ako aj preferované miesta v San Franciscu California Las Vegas Food a Paris Hotel Fotografie z polmaratónskeho víkendu Las Vegas Food a Paris Hotel Fotografie z polmaratónskeho víkendu RNR Las Vegas Half Marathon Cestovné tipy. Čo jesť obrázky hotelov v Paríži, ako aj tie najlepšie jedlo a koktaily. rýchly trik Ben dostal koronavírus Ben dostal koronavírus Život s niekým, kto dostal Covid19 - Čo sa stalo? Moje výsledky testov Covid19. úprimné pocity z toho, že musia ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.