Helloooooo!

Včera som na pár vecí narazil do obchodu a kúpil som si dva rozkošné kvety lil. Pokúsim sa ich tak dobre vysadiť, takže som celkom nadšený. Som si istý, že majú oficiálne meno kvetu, budem im však telefonovať, ako aj Lisa.
Moje najnovšie videá

Dostal som test Covid-19
Získanie testu koronavírusu – presne to, ako to funguje, aké to je, moja skúsenosť, ako aj ďalšie. Dostal som konvenčný test, ako aj Ben dostal rýchly test Covid-19.

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 16 sekúnd

Nahor
4 minútové cvičenie na spodnej časti tela pre bežcov
04:49

Živý
00:00
08:21
05:16

Strawberry Snack na dome metódy z obchodu…

Dostali ste včera večer skvelý nočný spánok?

Urobil som. Mal som zvláštny sen o obchode s potravinami, ako aj o jednom z mojich priateľov, ale ja tam nechodím.

Vlastne, beh pomáha vám lepšie spať! Možno preto spím ako mŕtvola.

Mizuno nedávno zadal nejakú výskumnú štúdiu o tom, ako by svet vyzeral, keby všetci bežali. Majú pár zábavných faktov o tom, aké odlišné by to bolo …

Zaťaženie sacharidov FTW.

Takže program som musel dnes ráno šnurovať a prispieť k svetovej bežeckej populácii…

Toto sú Hitogamis. Robia moje malé čierne srdce Lil, pretože sú ružové.

Hádajte presne, aké početné oveľa viac po behu by bolo, keby všetci bežali ????

Urobte to 134 999 999, pretože si vezmem mimosu

Je zrejmé, že dôvod, prečo som spustil, je Fro-Yo. Takže som trochu kopal tento spona na zmrzlinu pomaly, (nepozorujte ju, ak dnes nebudete mať prístup k zmrzline, zalieva sa ústami.)

Pozrite sa, či všetci bežali a dodržiavali s #ifeverybodyranom na Twitteri, aby ste mohli viac spustiť zábavu. <- Vážne zložené tam beží. Otázka: Máte rastlinu? Pomenovali ste ho/jej? Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Neustále si ich vyberte: 27 prvkov, ktoré môžu ovplyvniť váš tréning, ako aj úplne voľný beh protokolu, ktorý je možné vytlačiť 27 prvkov, ktoré môžu ovplyvniť váš tréning, ako aj úplne voľný beh protokolu, ktorý je možné vytlačiť Návrhy na využitie tréningového denníka na rýchlejšie, lepšie, zdravé. Úplne zadarmo prevádzkovaný denník. 27 vecí, ktoré môžu ovplyvniť vaše Zábavné obtiažnosti Deň 2 - bežecká obuv Zábavné obtiažnosti Deň 2 - bežecká obuv Moje súčasné bežecké topánky, ako aj návrhy pre vaše bežecké topánky. Keď budete vyžadovať nové bežecké topánky, návrhy na nohy na nohách, ako aj presne to, aké početné míle y Plánovač behu s dňom a poveternostným podmienkam úplne bezplatne vytlačiteľné Plánovač behu s dňom a poveternostným podmienkam úplne bezplatne vytlačiteľné Úplne voľný bežecký plánovač vytlačený s počasím. Tréning v teple alebo snehu je ťažký. Plánujte inteligentnejšie a tiež s týmto p stohujte certifikát Fintovat Fintovat stohujte certifikát Fintovat Fintovat Ročný zásobník na Miles Miles je blízko povrchovej línie! Ako ste presne urobili? štítok @runeAtrepeat na Instagrame s Najlepšie návrhy na zotavenie rýchlejšieho publikovania Run Najlepšie návrhy na zotavenie rýchlejšieho publikovaniaSpustenie 5 najlepších metód, ktoré sa majú robiť po vašom behu, aby ste sa zotavili rýchlejšie. Čo by ste mali robiť po rýchlom behu na uzdravenie a Spustite rýchlejšie 5 -dňové oznámenie o obtiažnosti Spustite rýchlejšie 5 -dňové oznámenie o obtiažnosti Spúšťajte rýchlejšie návrhy, ako aj stratégie. 5 -dňové beh rýchlejšie pre bežcov všetkých úrovní, ako aj pre tempo. Objavte presne to, ako sa rýchlejšie ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.