dnes ráno som sa zobudil a musel som sa rozprávať, aby som sa vysporiadal s behom. Mal som plány na kávu a musel som vystúpiť z dverí, ak som chcel urobiť 10 míľ. Keď už hovoríme o … pred niekoľkými týždňami som povedal, že sa budem snažiť ísť na plný maratón v Surf City. Ale po mnohých mysleniach som sa rozhodol stiahnuť späť a urobiť iba polovicu.

Keby som chcel urobiť plné, musel by som dnes urobiť 18 míľ, ale pred závodom by mal len jeden týždeň zúženia. Som neústupný dosť zúženia a odpočinku pred veľkou rasou, takže ma to už stresovalo. Bol som o tom na plote, pretože som si to uvedomil. Potom ma napoly minulý víkend uvedomil, že chcem spustiť celý maratón, ale chcem mu dať školenie, ktoré si zaslúži, aby som si bol istý.
Moje najnovšie videá

Čo jem za deň – Runner Edition
Čo som jedol za deň. Denník potravín od bežca, ktorý v súčasnosti necvičí maratón alebo polmaratón. Raňajky, obed, večera a občerstvenie plus tipy.

Viac videí

0 sekúnd 14 minút, 26 sekúnd

Nahor
4 minútové cvičenie na spodnej časti tela pre bežcov
04:49

Živý
00:00
08:21
14:26

Určite som o tom zmätený – najmä preto, že Surf City bol môj prvý plný maratón a chcel som sa vrátiť na miesto činu a PR. Ale nie som fyzicky ani psychicky pripravený a potrebujem prestávku.

Zobudil som sa na svoje tréningové behy Long Beach, ale v poslednej dobe som sa ich obával a nechcem, aby to tak bolo. Práve teraz behám na polovicu pre zábavu (pretože už je zaplatená), takže to je všetko.

Po pomalom behu som mal 3 minúty na výrobu a raňajky. Rozhodol som sa o jogurtovom neporiadku v miske Cantaloupe.

Potom som bol preč, aby som sa stretol s Kaitlinom na kávu! Žije v LA, ale má blízko kaderníckeho hodinky, takže sme to prepracovali, aby sme zabili vtáky a kamene a namiesto ruky ich vložili do kríka … dostanete to.

Prechádzali sme sa po centre mesta Orange a skontrolovali sme niekoľko starožitných obchodov a super roztomilý kýčsky náhodný obchod, kde som chcel kúpiť veľa vecí, ktoré nepotrebujem.

Dobre, dostal som túto podložku plánovača jedla. Každá stránka pomáha naplánovať týždeň večere!
Vždy je zábavné stretávať sa s priateľmi blogu! Ďakujeme za stretnutie s Kaitlinom

Cestou domov som musel vyzdvihnúť nejaké vnútorné trubice pre naše bicykle. Počasie je také pekné Ben a chcem sa vrátiť k jazde! Tento kĺzanie som nevyzdvihol, dúfam, že to neskôr nebudem ľutovať.

Potom som zaútočil na obed. Zrazu som hladoval a rýchlo zohrial chlieb a pizzu z včerajšej noci.

A jedol to so zvyšným šalátom, ktorý bol zakončený niektorými Benovými vajcami.

Otázka: Už ste niekedy vypadli z pretekov alebo ste spadli do kratšej vzdialenosti?

To bolo pre mňa určite ťažké rozhodnutie urobiť a ja som sa o tom už celé týždne chodil tam a späť. Myslím, že viem, že môžem dokončiť celý maratón, ale nechcem, aby to bol pochod po mojej smrti. Viem, že v deň závodu budem smutný, ale myslím si, že je to múdrejšia voľba (nie je to najzaujímavejšia alebo najnáročnejšia).

Dobrou správou je, že som sa už rozhodol o jarnom maratóne, ktorý mi poskytne dostatok času na tréning. Takže sa musím tešiť, trénovať a byť nadšený !!!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Veľké termíny registrácie maratónskej rasy

Veľké termíny registrácie maratónskej rasy

Zoznam najväčších maratónov v USA a termíny, ktoré sa majú zaregistrovať pre každý závod. Termíny a požiadavky na spustenie NYC Mara

Cítite sa pripravení vs.

Cítite sa pripravení vs.

Numnber 1 vec, ktorú si treba pamätať pred tvojou polovicou maRathon alebo plný maratón. Tip pre závod na poslednú chvíľu

OC Marathon Training Plan a Code Code zľava

OC Marathon Training Plan a Code Code zľava

Maratón a polmaratónový tréningový plán medziprodukt, aby sa dostal rýchlejší alebo PR. Pre bežcov s časovým cieľom. pevné tréne

Half Marathon za 10 týždňov tréningový plán a zoznam a tipy na balenie pretekov

Half Marathon za 10 týždňov tréningový plán a zoznam a tipy na balenie pretekov

Polovičný maratónový tréningový plán. Bezplatný 10 -týždňový polmaratónový rozvrh s dňami behu a úsekom. Zoznam balení pretekov

Vychutnajte si výsledky a rekapituláciu maratón-big medveďa a rekapituláciu

Vychutnajte si výsledky a rekapituláciu maratón-big medveďa a rekapituláciu

Revel Run Race Series Marathon Big Bear Race rekapitulácia a zoznam 10 najlepších. najlepšie míle revela

Ako dlho by ste mali trénovať na polmaratón alebo plný maratón – otázky a odpovede

Ako dlho by ste mali trénovať na polmaratón alebo plný maratón – otázky a odpovede

Nové spustené otázky z boxu Instagram @runeATrepeat! Dnes hovoríme o novom výcviku bežec

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.