Diamond Sports Group, LLC (DSG), dcérskej spoločnosti spoločnosti Sinclair Broadcast Group, Inc. V spojení s nedávnym zatvorením nového zariadenia 635 miliónov dolárov, ktoré umožňuje rozšíreniu DSG, ako aj zlepšiť jeho prevádzkovú platformu vrátane vznikajúcich šancí v priestore športového streamovania v priamom spotrebiteľi.

Medzi tými, ktorí sa pripojili k novej rade, patrí Bob Whitsitt, predtým vedúci predstaviteľ v NBA, ako aj NFL. Whitsitt má viac ako 30 rokov skúseností na niekoľkých športových trhoch, ako aj na obchodných operáciách, okrem hlbokých vzťahov s tímovými ligami, ako aj majiteľmi.

Predtým pôsobil ako prezident, ako aj generálny riaditeľ Portland Trailblazers, okrem striedania guvernéra, ktorý zastupoval franšízu na stretnutiach majiteľov NBA deväť rokov, ako aj Seattle Supersonics pre osem sezón.

Počas svojho deväťročného funkčného obdobia ako prezident Seattle Seahawks v Seattli v Seattli, rok rokoval o nákupe franšízy Paula Allena a pôsobil ako jeho zástupca na stretnutiach majiteľov ligy. Rovnako pôsobil ako prezident štadióna Seahawks, Trailblazers ‘Arena, zvýšené mestské rozhlas, akčné športové médiá, ako aj požiar WNBA Portland. Bol hlavným športovým poradcom pre správu financovania Wildcat, ktorý pomáhal v jeho úsilí vybudovať novú arénu v Seattli, ako aj zavedenie franšízy Growth Seattle Kraken NHL.

Whitsitt je právnik, ktorý má licenciu na právne predpisy o metóde v špecifikácii Washingtonu.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.