Marathon#7, sa koná za tento rok! Do konca tohto roka si želám, aby som bol 13 polovičných maratónov, ako aj 9 plných maratónov, ako aj vykonaných !!

Dnes som prevádzkoval maratón námorného zboru. Tu je moja rekapitulácia, ako aj náhodné obrázky …

Jedol som svoje typické jedlo pred pretekmi (aspoň to je to, čo jesť skôr, ako behám v poslednej dobe) … ovsené vločky, káva, ako aj stimulujte alebo nuun.

Keďže budúci víkend prevádzkujem maratón v New Yorku (a minulý víkend som bežal celým dvoma týždňami, ako aj technikou HAT), pochopil som, že mojou jedinou možnosťou bolo potešiť sa v tomto závode. S Hectorom som trochu stával – osobu, ktorá urobila to najlepšie, čo vyhrá.

Mali sme PR súťaž = foto záznam

Získanie vrecká na odpadky pripravené na nosenie!

Russ, rovnako ako ja, aj ja, aj keď som mladí skauti, rovnako ako aj prišli pripravení s vyhodeným výstrojom. Je zrejmé, že vápno ekologicky priateľské k tomu, aby sa v tejto sezóne pripravilo pred pretekám … buďte pripravení!

Zábava pred pretekmi …

Tréner Steve! Je vynikajúcim trénerom pre jediných bežcov – ich „domáci závod“ je maratón Long Beach. Nebudem s nimi bežať veľa, pretože som online, ale teraz, ale jedného dňa, o tom budem všetko.

Dnes som spokojil aj veľa návštevníkov v programe! Poďakujte vám veľmi pekne za uvedenie „Ahoj!“. Vy, muži, vidíte, ako sa môj náhodný beh podáva, rovnako ako znova, ale nikdy vás neuvidím „vidieť“! Skutočne si to vážim. Toto je Katie

Predtým, ako sa potápači Sky potápači najlepšie zostúpili najlepšie na začiatku s najväčšou americkou vlajkou na svete! Neviem ani presne vysvetliť, aké neuveriteľné to bolo …

Marathon Corps Marathon Race rekapitulácia

RACE – Program bol horší, ako naznačovala moja výskumná štúdia! (Podľa výskumnej štúdie naznačujem, že sa pýtam dvoch ľudí „je to kopcovitý kurz?“)

Ale je to najlepší program v Spojených štátoch vďaka všetkým ozbrojeným službným chlapom, ako aj ženám, pamiatkami, históriou a podporou davu!

Verím, že po míle 3 je to plochá po dlhú dobu, rovnako ako ste skutočne rozptyľovaní všetkými pamiatkami a zvukmi. Jeden malý nepriaznivý v tomto závode je – pretože je taký obrovský (30 000 bežcov?) Je na začiatku mimoriadne preťažený. To je typické pre obrovské preteky, avšak až do 19 míľ sa to nezmenilo! Domnievam sa, že by bolo ťažké zvoliť si čas priamo sem, kým ste sa vpredu nezarodili.

(Vzal som si nejaké video, ale požiadavka, aby som presne zistil, ako to vyšlo. Zostaňte naladení.)

Posledných 6 míľ sa trochu unavuje, až kým sa nedostanete na národný cintorín v Arlingtone. Potom, keď sa dostanete blízko ku koncu, davy sú hlasné a úžasné.

Keď prekročíte povrch, existujú čiary, ako aj linky servisného chlapa, ako aj ženy, ktoré čakajú na potriasť rukou. Rovnako ako vám predstavujú medailu a obdivujú vás. Je to úžasné.

Maratón

Čas povrchu námorného zboru – dokončil som o 3:56:27, ako aj v parku to nebola žiadna prechádzka.

(Čítajte AS: Dostal som kope zadku, musím však zostať pozitívny, pretože budem mať budúci víkend ešte jeden závod!)

Všetko o maratóne námorného zboru bolo veľmi organizované. To zahŕňa potravinové linky po pretekoch. Poskytli vám tašku, vodu, ako aj veľmi rozkošnú škatuľu s vašim jedlom.

Mnoho skvelých častí ponúk po pretekoch sú ľahké bundy, ktoré poskytujú namiesto prikrývok na plochu. Láska. Tieto pevné prikrývky sú také ťažké udržať si na pleciach, zatiaľ čo sa snažíte urobiť dúšok vody (alebo robiť čokoľvek iné). Tieto cielené bundy sú mojou novou preferovanou vecou.

Aj keď som bol vyčerpaný, nejako som sa zaoberal ponáhľaním sa k úplne voľnému čerstvému ​​melónu, aby som jedol všetok melón. Urobil som skvelý priehlbín. #Atmorewatermelon, ale nie o nič viac ako ja.

Celkové myšlienky: Páčilo sa mi, čo sa páčilo na maratóne námorného zboru. Všetci boli tak láskaví. Členovia služby stále uviedli „Ďakujeme, že ste vyšli“, ako aj ďalšie pozitívne veci. Myslel som si, že sú tí, ktorí bránia našu krajinu, mal by som im poďakovať!

Ale naozaj to bolo najlepšie. Fyzicky som mal ťažkú ​​rasu, avšak to nie je nič v porovnaní so všetkými ľuďmi, ktorí zomreli a boli zranení, slúžiaci našej krajine. Boh ich žehnaj.

Otázka: Rozumiete akéhokoľvek typu veterinárov?

Ďakujem im za mňa. xoxo.

Sledujte @RuneATrepeat na Instagrame, aby ste mohli oveľa viac bežať, jesť, ako aj zábavu!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pinzdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Výsledky OC Half Marathon, ako aj 13 najlepších zvýraznení

Výsledky OC Half Marathon, ako aj 13 najlepších zvýraznení

Výsledky maratónu OC, ako aj polmaratónske preteky. Oranžová oblasť rekapitulácia, ako aj najlepšie časti behu 13,1 míle. diskontné sadzby za ostatných

Vychutnajte si maratónske výsledky medveďa, ako aj rekapituláciu

Vychutnajte si maratónske výsledky medveďa, ako aj rekapituláciu

Revel Run Race Series Marathon Obrovské rekapitulácie pretekov medveďov, ako aj zoznam 10 najlepších. Najlepšie míle revela

Výsledky polovice maratónu surfovať a rekapitulovať

Výsledky polovice maratónu surfovať a rekapitulovať

Surf City Marathon, ako aj polmaratónske výsledky, ako aj rekapitulácia. Obrázky, ako aj zábava z polovice maratónu v Huntington Beach

AFC Half Marathon Race rekapitul a fotografie

AFC Half Marathon Race rekapitul a fotografie

Najlepšie mesto Ameriky (San Diego) Half Marathon Race Výsledky, ako aj rekapitulácia. AFC Half Marathon Fotografie. Zaberať

Maratón Marine Corps 2020 – Online preteky ???

Maratón Marine Corps 2020 – Online preteky ???

Marathon Race Online 2020 Annoucet. Marine Corps Marathon Train

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Polovica maratónskych pretekov rekapitulácií, ako aj preskúmanie. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Program, ako aj hodnotenie rasy, ako aj návrhy na

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.