Šťastná streda! Počkajte. Je iba streda?! Ako presne tento týždeň prebieha tak pomaly?!?!

Mal som 7:00 klienta a organizovaný pri cvičení po jej zasadnutí. Keď som okolo 6:30 ráno jedol tento vaječný sendvič, nemal som hlad, ak by som nejedol, vyhýbal by som sa svojmu tréningu v prospech prichádzajúceho domu na raňajky.
Moje najnovšie videá

High Achiever – skvelá recenzia knihy počúvania
High Achiever od Tiffany Jenkins Book Review. Rýchle vyhodnotenie novej monografie dvojitého života závislého od liekov. skontroloval autor.

Ľahké knihy počúvať pri behu, jedle alebo čokoľvek iné, čo ľudia robia.

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 12 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho výcviku 3
00:51

Živý
00:00
08:21
06:12

Pridáte viac kečupu do sendviča, keď beriete uhryznutie, však?

Vo fitness centre som urobil prvý deň „nových pravidiel zdvíhania žien“. Áno, všetci to robia rovnako, ako sa mi nepáči byť súčasťou davu. Ale chápem, že toľko žien sa obáva, že sa budú hromadiť, ak zdvíhajú závažia, ako chcem zistiť, či je to skutočná z prvej ruky.

Som mimoriadne mužný. Mám nízky hlas, tieň 5 hodín (na nohách), ako aj získam svalovú hmotu ako chlap. Túto fotografiu som urobil po 2 týždňoch zdvíhania …

Takže budem presne dodržiavať program na ďalšie 3 mesiace. Podobne sa po tréningu sústredím na viac bielkovín. Ak sa zmením na Arnolda Schwarzeneggera, dám vám vedieť. (Zdroj)

Dnes robím začatie meraní a tento týždeň ich zverejním na mojej stránke na chudnutie.

Objavil som úplne prvú reláciu zdvíhania, super krátky – ktokoľvek iný? Neverím, že som vybral ťažké dostatočné hmotnosti, pretože by to malo byť ťažšie.

Každopádne, potom som sa pokúsil 3 míle na bežiacom páse a bol som unavený po 2. Nemôžem tomu uveriť! Bežal som na bežiacom páse 1 hodinu 5 dní v týždni rok, kým som sa niekedy pokúsil bežať vonku a teraz to nemôžem vydržať. Nešťastné časy.

Včera som si kúpil tento syr s ananásom a vyleštil som ju na raňajky. Ak ste čítali RER od začiatku, Boh vám žehnaj. Môžete tiež mať na pamäti, že som bol v deň konzumovaný ovsenými otrúbkami a syrom chaty. Urobil som obrovskú misku ovsených otrúb, CC a Granolu, ale vyzerá to tak dobre, aby som vám ukázal.

Rovnako som vytiahol pár švihnutí z slnečnicovej nádoby na maslo! Busted !!! (nataliedee.com)

Musím sa osprchovať, ako aj vrátiť sa do práce! Vidíš sa trochu

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.