, toto publikovanie je v spolupráci so značkou Band-Aid®. Všetky vyjadrené názory sú však moje vlastné.

Bez ohľadu na to, koľko sa vám páči beh – keď trénujete na polmaratón alebo plný maratón, zvyčajne je to bod aspoň v jednom z vašich dlhých behov, keď chcete prestať. Nielen trochu sorta telefonovať to deň, ako aj ísť domov … Nie.
Moje najnovšie videá

Deň maratónskeho tréningu 2
Marathon Training Journal Day 2. RuneAtrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 1 minúte, 45 sekúnd

Nahor
Covid 19 Test protilátok
05:19

Živý
00:00
08:21
01:45

Chcete sa natrvalo zastaviť s financovaním Q, ako aj niektorými slovami, ktoré sa hodia k dôrazu.

Bola som tam.

Upadol som na behy.

Moje slúchadlá zomreli.

Zasiahla ma osa (predtým som bol včelí aj včelám, avšak WASP oveľa viac bolí).

Bolo to veľmi horúce.

Zmrazovalo to.

Ako bežci sa zaoberáme výzvami v type poveternostných podmienok / kopcov / zranení / motivácie…

Je to súčasť dohody.

Nikdy nechápeš, čo sa stane v deň pretekov. Môže byť krupobitie alebo to môže byť 100 stupňov … Váš najlepší kamarát vás môže prekvapiť na povrchovej línii … pomocné stanice môžu dôjdu nápoje elektrolytu … môžete vstať ako milión dolárov, ako aj PR … alebo vstaňte hore Ráno náhodne bolesť …

Je ťažké predvídať, čo sa môže vyskytnúť v deň pretekov. Takže keď sa počas tréningu zaoberáte ťažkosťami, musíte si vybrať presne to, ako s tým chcete ponúknuť. Využite každú výzvu ako šancu na vylepšenie svojej mentálnej hry.

Nedovoľte, aby vás zlomil. Toto je vaša možnosť riešiť tento problém, dobyť ho a zvýšiť svoju dôveru pred dňom závodu.

Ak dokážete pokračovať (bez nebezpečenstva zranenia alebo nebezpečenstva), máte možnosť vytrvať a rozvíjať fyzickú alebo duševnú dôveru (alebo oboje).

Keď trénujete preteky, najmä na vzdialenosť, ktorú ste nikdy predtým neurobili-môžu existovať nepredvídané ťažkosti alebo chrbty. Mám niekoľko príbehov, ako je tento, ako aj to, že som pravdivý – vždy som nebol tvrdý. Avšak najviac som vyrastal od času, keď som urobil niečo, čomu som veril, že nemôžem.

Pracujem s adhéznymi bandážami značky Band-Aid®, ako aj s Neosporin® + Pain, Itch, Scar Ointment, aby som sa podelil o môj #Stickwithit Story. Je tu jeden konkrétny beh, s ktorým som tlačil a pokračoval som v tom, že mi vyskočil v hlave, keď som o tom veril …

Jedno z časov som spadol (jo, bolo toho veľa) počas behu, keď som kolena kolena dosť zle. Robil som 5 míľovú slučku trikrát po celkovo 15 míľ. Bol som na druhej slučke, keď moja topánka chytila ​​na niečom na chodníku, ako aj predtým, ako som to pochopil, som zlyhal v jednej obrovskej spotenej hromade.

Bolo to trápne. Bolí to. Bolo to strašidelné.

Ale keď som si uvedomil, že som nebol vážne zranený, vstal som, pozrel sa na svoje krvavé koleno a veril som, čo som chcel urobiť.

Chcel som, aby som sa ospravedlnil. Avšak oveľa viac, ako som si uvedomil – bol som 10 míľ do 15 míľ. Keby som sa teraz zastavil, zajtra by som nemohol urobiť ešte jeden dlhý beh, takže mi tento týždeň zmeškal svoj dlhý beh.

A pochopil som, že okrem škrabanca som mal modriny, ktoré sa pomaly vyvíjali tam, kde som narazil na zem.

Takže som mal možnosť –

Mohol by som sa tam zastaviť, ako aj skrátený beh. Bol som blízko môjho auta, ako aj koleno, ako aj ego boli pomliaždené.

Alebo

Mohol by som sa oprášiť a pokračovať. Mohol by som tento beh vyraziť. Nebol som vážne zranený. Bol by som v poriadku, keby som pokračoval v jednej 5 míľ, kým sa vydal na vyčistenie rany.

Rozhodol som sa držať sa s tým, ako aj vyraziť svoj beh. Pomyslel som si: „Už je to naštvané, že som padol, bude však horšie, keby som padol rovnako dobre, ako sa nedokončite.“

Tak som pokračoval. Narazil som na 15 míľ, ako aj potom som išiel dom, aby som vyčistil svoje zoškrabiny, a poskytol som si nejaký zaslúžený odpočinok (a veľa zmrzliny pre jej úžasné liečivé účinky).

Bol som skutočne šťastný zo seba, že som dokončil tento beh. Mal som jednoduchý von. Možno som úplne opodstatnil zastavenie, ako aj ísť domov. Boli časy, keď som skrátil behy krátke z podobných dôvodov. Tentokrát som však tlačil, aby som pokračoval. Rovnako ako som rád, že som to urobil.

Keď sa zaoberáte zátarasou počas behu, nezabudnite na pár vecí:

Buďte múdri – udržiavajte svoje zdravie a wellness, ako aj bezpečnosť primárnej priority.

Buďte silní – nezabudnite, že ste bežec. Si tvrdý. Tréning preteky!

Buďte si na to – máte to. mať dôveru v seba samého. Vyberte ďalší krok, ako aj premiestnenie vpred.

OTÁZKA: Presne to, aký mnohokrát v 1 závodnom tréningovom cykle (akéhokoľvek typu vzdialenosti) sa zaoberáte obrovskými ťažkosťami alebo prekážkou?

Ako sa s tým vysporiadate?

Pošlite mi zošit

2Save

Zdieľanie je starostlivosť!

2Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

stohujte certifikát Fintovat Fintovat

stohujte certifikát Fintovat Fintovat

Ročný zásobník na Miles Miles je blízko povrchovej línie! Ako ste presne urobili? štítok @runeAtrepeat na Instagrame s

Najlepšie potvrdenia pre bežcov

Najlepšie potvrdenia pre bežcov

Tu je zoznam 51 pozitívnych potvrdení pre bežcov. Dnes som o nich diskutoval na Instagrame, pretože možno nepoznáte

Čo sa deje, keď začnete bežať tiež rýchlo

Čo sa deje, keď začnete bežať tiež rýchlo

Úplne prvý maratón, ktorý som dokončil, sa cítil silný a rýchlo sa vyskytol, pretože som videl kamaráta, keď som prešiel cez začiatočnú líniu. On žije

Preto behám

Preto behám

Prečo bežím. Všetci máme rôzne dôvody, prečo prevádzkujeme. Je však úžasné, že sa môžeme spojiť s behom a sociálnymi médiami.

Spustenie obtiažnosti dopey 2022 (séria Disney World Run)

Spustenie obtiažnosti dopey 2022 (séria Disney World Run)

Práve som sa zaregistroval, aby som spustil výzvu DOPEY! Nemám výčitky svedomia kupujúceho … alebo by som mal povedať, Runnerove výčitky svedomia. Ja som

Presne ako využiť techniku ​​behu / chôdze na dlhé jazdy

Presne ako využiť techniku ​​behu / chôdze na dlhé jazdy

Presne ako využiť techniku ​​behu/chôdze pre maratónsky tréning dlhodobo. Trik to Half Marathon, ako aj úplný výcvik. Prečo behať/prechádzať m

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.